Policja poszukuje świadków wypadku w Mazewie Dworskim

Policjanci z Komisariatu Policji w Nasielsku prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 17 sierpnia 2022 r. w miejscowości Mazewo Dworskie B gm. Nasielsk. Wszystkie osoby, które były bezpośrednimi świadkami tego zdarzenia i posiadają informacje, które pomogą w ustaleniu jego okoliczności, proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji w Nasielsku, tel. (23) 693 28 40 lub Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, tel. (22) 775 22 01-04.

Policjanci z Komisariatu Policji w Nasielsku poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło dnia 17 sierpnia 2022 r. około godz. 08:20 w miejscowości Mazewo Dworskie B gm. Nasielsk, na drodze wojewódzkiej 632. Kierujący samochodem renault master jadąc od strony Nasielska w kierunku Nowego Miasta, nie zachował należytej ostrożności podczas manewru wyprzedzania i prawym bokiem pojazdu uderzył w tył poruszającego się w tym samym kierunku roweru, w wyniku czego kierująca jednośladem doznała obrażeń ciała.

Wszyscy świadkowie, którzy widzieli ten wypadek i mogą pomóc w ustaleniu jego okoliczności, proszeni są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji w Nasielsku, ul. Kościuszki 29, tel. całodobowy (23) 693 28 40 bądź Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Paderewskiego 3, tel. całodobowy (22) 775 22 01 lub z najbliższą jednostką policji.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.