Policjanci zatrzymali kolejnych poszukiwanych

W ostatnim tygodniu nowodworscy mundurowi zatrzymali kilku poszukiwanych, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Do odbycia mieli oni kary pozbawienia wolności, za wcześniej popełnione przestępstwa. Trafili już do jednostek penitencjarnych.

W poprzedni wtorek funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Zakroczymiu zatrzymali ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości 34- latka. Mieszkaniec Henrysina był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim. Do odbycia miał karę 6 miesięcy pozbawienia wolności. Trafił już do jednostki penitencjarnej, gdzie spędzi najbliższych kilka miesięcy.

W czwartek czosnowscy dzielnicowi zatrzymali w Kaliszkach 41- latka, który na najbliższe 4 miesiące trafił do aresztu.

Tego samego dnia policjanci z Pomiechówka, zgodnie z nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim udali się do Starego Orzechowa. Na miejscu zastali 46- latka. Po sprawdzeniu w systemie okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany. Mundurowi zatrzymali mieszkańca gminy Pomiechówek, który na 2 miesiące trafił do jednostki penitencjarnej.

7 kwietnia 2022 r. również zakroczymscy mundurowi podczas legitymowania 47- latka ujawnili, że unika on odpowiedzialności karnej. Mieszkaniec Zakroczymia, zgodnie z nakazem doprowadzenia wydanym przez nowodworski sąd, do odbycia miał karę pozbawienia wolności. Został zatrzymany przez policjantów, a następnie trafił do aresztu.

Następnego dnia w ręce mundurowych z Posterunku Policji w Zakroczymiu wpadł kolejny poszukiwany. Dotychczas udawało mu się uniknąć odpowiedzialności karnej. Podczas sprawdzenia w systemie wyszło jednak na jaw, że 44- latek ma do odbycia karę 5 miesięcy pozbawienia wolności. Policjanci zatrzymali poszukiwanego, który trafił do jednostki penitencjarnej.

asp. sztab. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.