Polonus Gra z WOŚP

W dniach 11 i 12 stycznia 2014 r. każdy Wolontariusz będzie mógł skorzystać z bezpłatnego przejazdu wszystkimi liniami autokarowymi PKS Polonus w komunikacji dalekobieżnej ogólnopolskiej kursami oznaczonymi:
POLONUS oraz komunikacji lokalnej w obrębie aglomeracji Warszawy i gmin okalających (Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo, Jabłonna, Wieliszew, Zakroczym, Czosnów, Nieporęt, Prażmów, Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria kursami oznaczonymi: POLONUSBUS.

Warunkiem bezpłatnego przejazdu wolontariusza będzie okazanie identyfikatora wydanego przez WOŚP
ORAZ dokumentu potwierdzającego tożsamość (legitymacja szkolna, dowód osobisty, paszport itp.)

Ponadto na terenie Dworca Zachodniego przeprowadzana będzie kwesta we współpracy z wolontariuszami ze Sztabu z Gimnazjum Nr 14 przy ul. Barskiej 32, jak również dla wolontariuszy udostępniony zostanie Salonik Pasażera w którym otrzymają oni ciepłe napoje.

Mamy nadzieje, że dzięki naszej pomocy wszyscy Wolontariusze bezpiecznie wrócą do domów ze wszystkich miejsc, w których będą bawić się podczas 22 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.