Pomiechówek: 8-latek wpadł pod ciężarówkę. Na miejscu LPR

W piątek (6.07) chwilę po godzinie 10 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem 8 -letniego dziecka w Pomiechówku na ul. Warszawskiej. Na miejsce udała się policja, ratownictwo medyczne i straż pożarna. Na miejsce do poszkodowanego dziecka, wezwano śmigłowiec LPR z Płocka.

Chwilę po godzinie 10 po otwarciu szlabanów na przejeździe kolejowym, od strony Serocka ruszyły pojazdy oraz piesi na chodniku. W pewnym momencie jadący chodnikiem 8-letni chłopiec jadący rowerem, przewrócił się i wpadł pod nadjeżdżającą ciężarówkę. Chłopiec w wyniku upadku doznał licznych urazów wielonarządowych. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego na miejsce wezwał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policjanci przebadali kierującego pojazdem 44-letniego mieszkańca województwa lubelskiego oraz matkę 8-latka pod opieką której było dziecko. Wszyscy byli trzeźwi.

8-latek z urazem wielonarządowym, został zabrany przez załogę śmigłowca Ratownik18 z płockiej bazy LPR do jednego z warszawskich szpitali.

Policja wyznaczyła objazdy w miejscu zdarzenia. Ruch na ulicy Warszawskiej jest zablokowany. Chwilę przed 12 po zakończeniu czynności procesowych, ruch został wznowiony.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.