Pomiechówek: Wypadek z udziałem motocyklisty na przejeździe kolejowym

W piątek (16.07) po godzinie 13 na przejeździe kolejowym w Pomiechówku na DK62, doszło do wypadku z udziałem samochodu dostawczego, koparko – ładowarki i motocykla. Po rannego w stanie ciężkim motocyklistę przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

45-letni mieszkaniec Łodzi, kierujący motocyklem marki Honda, podczas manewru wyprzedzania na przejeździe kolejowym na podwójnej linii ciągłej, zderzył się z koparko-ładowarką oraz dostawczym busem – informuje naszą redakcję st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Mężczyzna odniósł tak poważne obrażenia, że konieczne było na miejsce wezwanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Warszawy. – Mężczyzna po amputacji kończyny został przetransportowany w ciężkim stanie do jednego z warszawskich szpitali – mówi Justyna Sochacka z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Ruch na DK62 w miejscu zdarzenia jest wstrzymany. Policjanci wyznaczyli objazdy i kierują kierowców na alternatywne drogi. O zdarzeniu powiadomiony został prokurator. Na miejscu pracują technicy.

Foto: PSP Nowy Dwór Maz.