Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Pomiechówek z „Pompą” zaśmiecił Nowy Dwór Mazowiecki

Na początku grudnia w Pomiechówku, odbyła się impreza organizowana przez Gminny Ośrodek Kultury „Pompa”, pod nazwą „ArtBazar”. W hali sportowej wystawiono ponad 100 stoisk na mikołajkowym kiermaszu.

Do naszej redakcji zgłosili się mieszkańcy Nowego Dworu Mazowieckiego, którzy poinformowali o zaśmieceniu miasta, przez plakaty związane z imprezą w Pomiechówku.

Idąc ulicą Paderewskiego, natknąłem się na plakat na co drugim drzewie, jak tak można niszczyć. Chcą śmiecić, niech robią to u siebie w Pomiechówku a nie nam Nowy Dwór zaklejają – mówił zdenerwowany pan Zdzisław, który zadzwonił do naszej redakcji.

Poproszeni o komentarz do słów czytelnika, pracownicy Ośrodka Kultury „Pompa” w Pomiechówku, poinformowali naszą redakcję, że już kontaktowała się z nimi straż miejska i sprawa została wyjaśniona.

–  Strażnicy dotarli do pracownika GOK w Pomiechówku i poprosili o zdjęcie ogłoszeń z miejsc gdzie ich nie powinno być.  W ustalonym czasie ogłoszenia zniknęły więc nie podejmowano dalszych kroków prawnych – informuje Piotr Rogiński, komendant Straży Miejskiej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Jak ustaliła nasza redakcja, nie tylko w Nowym Dworze Mazowieckim wieszano plakaty w niedozwolonych miejscach. Część plakatów trafiła min. na przystanki autobusowe w gminie Zakroczym. Naklejanie reklam i ogłoszeń w tym miejscu jest wykroczeniem.

Pracownicy ośrodka kultury, mamy nadzieję że wyciągną wnioski i następnym razem nie będą zaśmiecać sąsiednich gmin.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

One thought on “Pomiechówek z „Pompą” zaśmiecił Nowy Dwór Mazowiecki

  1. Oj jak boli, że coś w Pomiechówku się dzieje 🙂 Zapraszam pana Zdzisława w lato na plażę w Pomiechówku i tu uwaga może pan śmiecić(choć to niekulturalne) odpowiednie służby posprzątają. Tak samo jak zostają sprzątane plakaty meczowe Świtu czy innych świąt miasta.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.