Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Twierdza Modlin: Bezpański pies trafił do schroniska

Po Twierdzy Modlin w ostatnich dniach biegał bezpański pies. Informowaliśmy o tym naszych czytelników na profilu społecznościowym.  W dniu dzisiejszym (28.12), pies pojawił się na parkingu przy lotnisku Warszawa – Modlin.

Owczarek niemiecki został złapany przez pracowników Straży Granicznej i przekazany załodze  straży miejskiej, która odwiozła go do nowodworskiego schroniska dla psów.

Po przyjęciu do schroniska  i przebadaniu, ustalono że Bonzo (imię robocze) ma chore tylne łapy, które ewidentnie go bolą i ma problemy ze wstawaniem. Pies jest spokojny ma około 10 lat i umie chodzić na smyczy.

Więcej informacji o ewentualnej adopcji pod numerem 795 845 242

p2

 

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.