Pomiechówek: Zaginęła Kamila Szafrańska

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim poszukują zaginionej 16-letniej Kamili Szafrańskiej. Dziewczyna 4 września 2016 roku wyszła z domu z zamiarem udania się do Warszawy i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu nastolatki prezentowanej na zdjęciu proszone są o natychmiastowy kontakt z policjantami wydziału kryminalnego z KPP w Nowym Dworze Mazowieckim tel. (22) 775 22 01, (22) 604 42 13, całodobowo lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: [email protected].

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego KPP w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzą poszukiwania 16-letniej Kamili Szafrańskiej. Dziewczyna ma 164 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy związane w kucyk, średniej długości, szatynka, twarz pociągła oczy piwne, uszy normalne, nos prostolinijny nie widać braków w uzębieniu. Znaków szczególnych brak. W chwili zaginięcia ubrana była w spodnie jeansy kol. jasnoszarego, koszulka krótki rękaw kol. szarego z czarnym nadrukiem w lilijki harcerskie lub kotwice. Trampki kol. niebieskiego lub czarnego w kwiatki. Po raz ostatni widziana była na dworcu PKP w Pomiechówku ok. godz. 16.00.

168-66470

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.