Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Potańcówka w Czeczotkach

W ubiegłą sobotę, wspólnie ze Stowarzyszeniem Slavia Masovia zorganizowaliśmy wakacyjną potańcówkę w Czeczotkach. Tradycyjnie, na początku przygotowaliśmy zabawy i animacje dla najmłodszych, a o godz. 19.00 rozpoczęła się impreza taneczna.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a frekwencja była ponad dwukrotnie wyższa niż w roku poprzednim. Dzięki zaangażowaniu Pani Sołtys Magdaleny Półtorak-Gadomskiej goście mogli poczęstować się pysznymi przekąskami na słodko i na słono. Tak, jak podczas poprzednich imprez, na uczestników czekała też kiełbasa z grilla. Mieszkańcy i goście doskonale się wspólnie bawili przy znanych przebojach i gorących rytmach do 22.00.

Dziękujemy wszystkim za obecność i wspaniałą zabawę! Podziękowania kierujemy również do naszych sponsorów i partnerów wydarzenia: Gmina Czosnów, Little-Madzia Lubi, MBS Bank w Łomiankach, Volttech – Mariusz Bielecki.

Jednocześnie pragniemy Państwa zaprosić za tydzień na kolejne taneczne wydarzenie do Palmir.

Anna Maliszewska
fot. Leszek Giziński

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.