Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Kolejni poszukiwani zatrzymani

Funkcjonariusze z nowodworskiej komendy w ostatnich dniach zatrzymali kolejne osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości.

Na terenie Portu Lotniczego Warszawa Modlin policjanci zatrzymali 44- latka. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym, wydanym przez Sąd Rejonowy w Radomiu. Do odbycia miał karę 3 miesięcy pozbawienia wolności. Trafił już do jednostki penitencjarnej.

Tego samego dnia mundurowi z Komisariatu Policji w Pomiechówku zatrzymali mieszkańca Szczypiorna. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie dwóch nakazów doprowadzenia, wydanych przez Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim. Do odbycia miał karę 4 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży oraz 20 dni aresztu za wykroczenie. Najbliższe miesiące 38- latek spędzi teraz w areszcie.

W ręce czosnowskich sróżów prawa wpadł też 27- latek z Izabelina Dziekanówka. Mężczyzna nie uregulował grzywny za popełnione wcześniej wykroczenie, którą nowodworski sąd zamienił na areszt. Mieszkaniec czosnowskiej gminy wpłacił zastępczą karę grzywny i po sporządzeniu dokumentacji został zwolniony.

Dzielnicowi z Nasielska ustalili natomisat, gdzie ukrywa się 49- latek poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Pułtusku. Na miejscu zastali mężczyznę, który do odbycia miał 16 dni pozbawienia wolności. Po wpłaceniu zastępczej kary w postaci grzywny, został zwolniony.

W sobotę nasielscy funkcjonariusze zatrzymali 37- latka z powiatu nowodworskiego. Sąd Rejonowy w Grójcu wydał za mężczyzną nakaz doprowadzenia. Nasielszczanin miał do odbycia karę 60 dni aresztu, za popełnione wcześniej oszustwo. Trafił najpierw do pomieszczenia dla osób zatrzymanych, a następnie do placówki penitencjarnej.

Tego samego dnia policjanci z Modlina podczas legitymowania 45- latka ustalili, że jest on poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu, przez warszawską prokuraturę. Mundurowi wystawili mężczyźnie wezwanie oraz sporządzili dokumentację. Po wykonaniu czynności został zwolniony.

W niedzielę dzielnicowy z Nasielska na terenie miasta zatrzymał 37- latkę. Kobieta była poszukiwana przez pułtuski sąd. Do odbycia miała karę 120 dni pozbawienia wolności, w związku z nierealizowaniem obowiązku alimentacyjnego. Zatrzymana trafiła już do jednostki penitencjarnej.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.