Potrącenie 46-latka na przejściu dla pieszych

W poniedziałek (27.05) w Nasielsku przy ulicy Warszawskiej, doszło do potrącenia 46-latka, przebiegającego przez oznakowane przejście dla pieszych. Mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala. Kierująca Fordem w chwili zdarzenia była trzeźwa.

W poniedziałek (27.05) chwilę przed godziną 8:30 na ulicy Warszawskiej w Nasielsku doszło do potrącenia pieszego. 46-latek z Nasielska biegnąć wzdłuż drogi, nagle skręcił w lewo i wbiegł na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżający samochód marki Ford, za kierownicą którego siedziała 58-letnia mieszkanka powiatu pułtuskiego. Mężczyzna został poderwany do góry i po kilku metrach spadł na jezdnię, doznając licznych obrażeń ciała. Przybyły na miejsce zespół Ratownictwa Medycznego odwiózł rannego do szpitala w Płońsku.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego dokonali badania trzeźwości 58-latki z wynikiem negatywnym. Również w szpitalu udało się zbadać stan trzeźwości pieszego, który również był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci wraz z technikiem kryminalistyki.

Śledztwo w sprawie wypadku wszczęła Prokuratura Rejonowa w Pułtusku.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.