Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Potrącenie pieszej w Nowym Dworze Mazowieckim

W poniedziałek (26.02) o godzinie 10:30 do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o potrąceniu pieszej przechodzącej przez oznakowane przejście dla pieszych w Nowym Dworze Mazowieckim.

Do zdarzenia doszło na ulicy Warszawskiej w Nowym Dworze Mazowieckim. Przybyli na miejsce policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zastali potrąconą 54-letnią mieszkankę Nowego Dworu Mazowieckiego. Kobieta przechodząc przez oznakowane przejście dla pieszych została potrącona przez kierującego Skodą 64-letniego mieszkańca powiatu łowickiego. Kobieta w wyniku potrącenia odniosła obrażenia kończyny górnej oraz dolnej. Zespół Ratownictwa Medycznego przewiózł 54-latkę do szpitala w Płońsku. Zarówno kierujący jak i piesza w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają nowodworscy policjanci.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.