Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Zmiany kadrowe w Policji

Decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim mł. insp. Rafała Trzaskoma nastąpiły zmiany kadrowe w nowodworskiej komendzie. Rozkazy personale otrzymali kom. Małgorzata Młynarska, asp. szt. Piotr Barcikowski oraz st. asp. Aneta Fabisiak- Wydurska.

Wczoraj podczas uroczystych zbiórek, które odbyły sie w Komisariacie Policji w Nasielsku oraz Posterunku Policji w Zakroczymiu Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim mł. insp. Rafał Trzaskoma oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim podinsp. Zbigniew Prusinowski wręczyli trójce policjantów rozkazy personale o awansach na wyższe stanowiska służbowe.

Obowiązki na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Nasielsku powierzono kom. Małgorzacie Młynarskiej. Zastąpiła ona podinsp. Dariusza Leszczyńskiego, który odszedł na zasłużoną emeryturę.

Stanowisko kom. Młynarskiej, która pełniła funkcję Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Nasielsku, powierzono asp. szt. Piotrowi Barcikowskiemu, dotychczasowemu Kierownikowi Posterunku w zakroczymskiej jednostce Policji.

Tym samym Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim powierzył st. asp. Anecie Fabisiak- Wydurskiej, nowodworskiej policjantce z wieloletnim doświadczeniem, pełnienie obowiązków na stanowisku Kierownika Posterunku Policji w Zakroczymiu.

Serdecznie gratulujemy wszystkim awansowanym policjantom.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.