Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Uroczyste pożegnanie komendanta Komisariatu Policji w Czosnowie

Dziś w związku z odejściem na emeryturę po 29 latach służby, w nowodworskiej komendzie odbyła się uroczystość pożegnania Komendanta Komisariatu Policji w Czosnowie aspiranta sztabowego Dariusza Liwskiego. Podziękowania za wieloletnią pracę Panu Komendantowi złożył Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim młodszy inspektor Rafał Trzaskoma, I Zastępca Komendanta podinspektor Zbigniew Prusinowski oraz kadra kierownicza, pracownicy cywilni i przedstawiciele lokalnego samorządu.

Aspirant sztabowy Dariusz Liwski rozpoczął służbę 16 lutego 1995 roku i od samego początku związany był z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. W latach 1995 – 1999 pełnił służbę w Zespole Dzielnicowych nowodworskiej jednostki. Następnie był asystentem Wydziału Prewencji. Dnia 1 października 2003 r. objął stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Leoncinie. Z czosnowskim komisariatem związał się 16 listopada 2005 roku, gdzie pełnił obowiązki komendanta. Następnie objął stanowisko kierownika ogniwa kryminalnego, kierownika ogniwa prewencji, a od dnia 1 czerwca 2021 r. Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Czosnowie.

1 kwietnia 2022 roku został powołany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Czosnowie. Z dniem 27 lutego 2024 r. po 29 latach służby, aspirant sztabowy Dariusz Liwski odszedł na emeryturę. Z tej okazji w nowodworskiej komendzie odbyła się uroczysta zbiórka kadry kierowniczej i pracowników cywilnych. Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim młodszy inspektor Rafał Trzaskoma podziękował Panu Komendantowi za wieloletnią i owocną pracę, sprawne dowodzenie podległym komisariatem i życzył dalszych sukcesów, podkreślając jednocześnie zaangażowanie Komendanta w służbę, koleżeńskość oraz bezinteresowne niesienie pomocy innym. Do życzeń dołączyli się również obecni na uroczystości goście Pan Adam Krawczak Wójt Gminy Leoncin, Pan Arkadiusz Kiełbasński Przewodniczący Rady Gminy Leoncin oraz komendanci w stanie spoczynku podinsp. Robert Bendowski i podinsp. Dariusz Leszczyński jak również zgromadzeni goście.

Komendant Komisariatu Policji w Czosnowie aspirant sztabowy Dariusz Liwski otrzymał od kadry kierowniczej nowodworskiej komendy pamiątkową szablę z dedykacją oraz pamiątkową tabliczkę od czosnowskich funkcjonariuszy, z którymi na co dzień przez wiele lat współpracował.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.