Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Pożar pustostanu

W sobotę (04.04) o godzinie 15:43  do Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim, wpłynęło zgłoszenie o pożarze dwóch budynków koło remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Nasielsku przy ulicy Kościelnej. Na miejsce wysłano zastępy z Nowego Dworu Mazowieckiego, Nasielska, Psucina i Jackowa.

Pierwsi na miejscu byli druhowie z OSP Nasielsk. Po rozpoznaniu ustalono że płomie pustostan a drugi jest zagrożony. Natychmiast rozwinięto linie gaśnicze i podano prądy wody w natarciu na zarzewia ognia które były zlokalizowane zarówno na parterze jak i na poddaszu. Po stłumieniu ognia do środka wprowadzono rotę ratowników w aparatach powietrznych z linią gaśniczą.

Miejsce akcji straży pożarnej zabezpieczali policjanci z nasielskiego komisariatu.

 

Udział w akcji:
531-22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531-25 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
539-20 – OSP Nasielsk
539-23 – OSP Psucin
537-26 – OSP Jackowo
ZZ630 – Komisariat Policji Nasielsk

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.