Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Pożegnanie komendanta Komisariatu Policji w Nasielsku

Uroczysta zbiórka związana z przejściem na zaopatrzenie emerytalne podinspektora Dariusza Leszczyńskiego odbyła się dziś w sali odpraw Komisariatu Policji w Nasielsku. Komendant nasielskiego komisariatu służbę rozpoczął w roku 1991 i pełnił przez ponad 32 lata. W spotkaniu uczestniczył I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim podinsp. Zbigniew Prusinowski, kadra kierownicza, policjanci, pracownicy cywilni, przedstawiciele samorządu lokalnego i administracji publicznej.

Dziś o godz. 11:00 w siedzibie Komisariatu Policji w Nasielsku odbyło się w formie uroczystej zbiórki, spotkanie związane z przejściem na zaopatrzenie emerytalne podinsp. Dariusza Leszczyńskiego, Komendanta Komisariatu Policji w Nasielsku. Uczestniczył w nim I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim podinsp. Zbigniew Prusinowski, a także przedstawiciele kadry kierowniczej nowodworskiej komendy oraz policjanci nasielskiego komisariatu wraz z pracownikami cywilnymi. Tego dnia swoją obecnością zaszczycili również przedstawiciele samorządku lokalnego na czele z Panem Bogdanem Ruszkowskim, Burmistrzem Nasielska, a także przedstawiciele administracji publicznej, m.in. Pani Jolanta Świdnicka Prokuratur Rejonowy w Pułtusku.

Z mundurem w podniosłej atmosferze, uroczyście pożegnał się podinspektor Dariusz Leszczyński. Służbę rozpoczął w sierpniu 1991 roku i pełnił nieprzerwanie przez ponad 32 lata, osiągając kolejne szczeble kariery zawodowej. Od 16 VIII 1991 r. policjant KP Nasielsk, od 30 IX 1992 r. dzielnicowy KP Nasielsk, a od dnia 1 I 1997 r. asystent sekcji kryminalnej KP Nasielsk. Następnie od dnia 16 XII 2000 r. specjalista sekcji kryminalnej KPP Nowy Dwór Mazowiecki, zaś od 16 XII 2002 r. naczelnik sekcji dochodzeniowo- śledczej nowodworskiej komendy. Dnia 15 VII 2016 r. awansował na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Nasielsku.

W takiej chwili jak pożegnanie, nie mogło zabraknąć więc podziękowań na ręce Pana Komendanta za długoletnią i owocną służbę, a także ogromne zaangażowanie w różnego rodzaju przedsięwzięcia oraz działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu nowodworskiego, a w szczególności społeczności lokalnej z gminy Nasielsk.

Oprócz słów wielkiego uznania za profesjonalizm w działaniu i wyśmienitą współpracę, a także życzeń samych równie ciekawych, lecz bardziej spokojnych dni, z rąk przedstawicieli Policji odchodzący ze służby podinsp. Dariusz Leszczyński otrzymał także specjalną okolicznościową tabliczkę oraz szablę.

Komendant Komisariatu Policji w Nasielsku w szczególnych słowach podziękował wszystkim za lata doskonałej współpracy. Szczególne podziękowania wraz z bukietem czerwonych róż przekazał na ręce swojej małżonki, która wspierała go przez wszystkie lata służby w Policji.

Uroczysta zbiórka rozpoczęła się i zakończyła meldunkiem, a później policjanci zrobili sobie kilka pamiątkowych fotografii, na które teraz spoglądać będą, gdy wrócą wspomnienia z lat wspólnie pełnionej służby.

Podinspektorowi Dariuszowi Leszczyńskiemu życzymy powodzenia w realizacji dalszych zamierzeń i planów życiowych.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.