Przebudują krajową „Siódemkę”

W dniu 22 stycznia o godzinie 17 w świetlicy przy OSP Zakroczym odbyło się spotkanie którego celem była informacja o planowanym przedsięwzięciu, prezentacja proponowanych wariantów przebiegu trasy oraz zebranie uwag, wniosków i opinii mieszkańców.
Gminę Zakroczym reprezentowali : Burmistrz Gminy Zakroczym Pan Henryk Ruszczyk, pracownicy Urzędu Gminy, radni Gminy Zakroczym i kilkudziesięciu mieszkańców zainteresowanych tematem rozbudowy drogi nr 7. Materiały informacyjne zostały przedstawione przez przedstawicieli inwestora – Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz projektanta Lafrentz – Polska Sp. z.o.o z Poznania. W spotkaniu uczestniczyli dziennikarze z lokalnych mediów.

W dyskusji zabierali głos : Burmistrz Gminy Zakroczym deklarujący już na początku spotkania aktywny udział i pomoc mieszkańcom w całym procesie przygotowania inwestycji, zainteresowani radni i mieszkańcy naszej Gminy.

Przedstawiciele inwestora i projektanta szczegółowo przedstawili aktualne studium i poinformowali o terminie (5 luty 2014) składania na piśmie wniosków i uwag dotyczących przedsięwzięcia.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.