W Psucinie rozegrano I Turniej Piłki Nożnej ,,Strażacy i Przyjaciele” o Puchar Burmistrza Nasielska organizowany przez OSP Psucin.

W turnieju pomimo deszczowej pogody wystartowało siedem zespołów. Turniej rozgrywano systemem ligowym. Mecze stały na naprawdę wysokim poziomie. Triumfatorem okazała się drużyna ,,Grzmot Psucin”, która ostatecznie wyprzedziła drużyny z Krzyczek oraz OSP Pomiechówek.

Tabela końcowa turnieju:
Grzmot Psucin
Krzyczki
OSP Pomiechówek
OSP Psucin
OSP Nowy Dwór Maz.
OSP Jackowo
OSP Nasielsk

Puchar fair play za wzorową postawę na boisku, a także poza nim otrzymali piłkarze OSP Nowy Dwór Maz. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Pawła Gąsiorowskiego z drużyny Krzyczki zaś najlepszym bramkarzem jednogłośnie wybrano golkipera Grzmotu Psucin Adriana Cychowskiego.

Mamy nadzieję, że turniej ten wpisze się do corocznego kalendarza imprez organizowanych przez naszą miejscowość i z roku na rok będzie on cieszyć się coraz większym zainteresowaniem drużyn oraz kibiców.

Zarząd OSP Psucin pragnie podziękować za pomoc w organizacji turnieju Burmistrzowi Nasielska Panu Bogdanowi Ruszkowskiemu oraz właścicielom sklepu ,,Guliwer” w Nasielsku.