Rekotr Akademi Pożarniczej odwiedził Zgrupowanie Kandydackie w Zamczysku Nowym

Rektor-Komendant Akademi Pożarniczej nadbryg. dr inż. Mariusz Feltynowski, prof. uczelni oraz Prorektor-Zastępca Komendanta ds. Operacyjnych st. bryg. mgr inż. Paweł Fliszkiewicz złożyli wizytę w Przeciwpożarowej Bazie Leśnej w Zamczysku Nowym w gminie Leoncin, gdzie trwa Zgrupowanie Kandydackie. To niezwykła chwila dla adeptów sztuki pożarniczej, którzy wybrali drogę oddania się służbie społeczeństwu i obrony przed żywiołami.

Podczas wizyty Rektor-Komendant osobiście pogratulował kandydatom do służby w PSP wyboru ścieżki życiowej, która wiąże się z odwagą, poświęceniem i gotowością do niesienia pomocy w najtrudniejszych sytuacjach. Rektor-Komendant spędził czas na rozmowach, dzieląc się swoimi doświadczeniami i inspirując adeptów do dalszego doskonalenia swoich umiejętności.

Na zakończenie Rektor Komendant APoż życzył młodym ludziom, którzy zdecydowali się wejść w szeregi PSP wytrwałości w dążeniu do celów oraz nieustannej pasji w służbie dla innych.

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.