Ryanair zamyka połączenie do Szczecina, ale otwiera dwa nowe kierunki

Z końcem września znika popularne połączenie krajowe z lotniska Warszawa – Modlin do Szczecina. Trasa choć sezonowa miała być utrzymana do końca października. Przewoźnik jednak usunął wszystkie połączenia z systemu rezerwacji. Ryanair ogłosił natomiast, że nie będzie zwiększać rejsów z lotniska Chopina i na zimę uruchomi dwa nowe połączenia z nowodworskiego portu. 

Połączenie z Modlina do Goleniowa to jedna z najważniejszych tras krajowych w siatce Ryanaira. Z systemu wynika, że ostatni lot na tej trasie Ryanair wykona 30 września. Po wakacjach popyt na tej trasie uległ znaczącemu osłabieniu.

29 października z nowodworskiego lotniska uruchomione zostaną bezpośrednie połączenia do Kopenhagi. Dwa dni później uruchomione zostanie połączenie do Tirany.

„Mieszkańcy Warszawy i okolic mogą teraz zarezerwować zimową podróż do Kopenhagi oraz do wielu destynacji dostępnych w rozkładzie zimowym” – przekazał Ryanair. Jak dodano, nowa trasa z lotniska Warszawa-Modlin do Kopenhagi od października będzie obsługiwana trzy razy w tygodniu w ramach rozkładu lotów zima 2023.

Obecnie władze portu negocjują równiez z Ryanairem nowy cennik operacji lotniczych z nowodworskiego lotniska. Nowy cennik powinien wejść w życie jeszcze w tym roku.

Lotnisko Modlin zamknięte wieczorami i w nocy z powodu wymiany oświetlenia

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.