Są wyniki sekcji zwłok ofiar katastrofy w Chrcynnie

Znamy już wyniki sekcji zwłok czterech ofiar katastrofy w Chrcynnie. Bezpośrednią przyczyną śmierci jednego z mężczyzn był rozległy uraz klatki piersiowej połączony z krwotokiem. Natomiast pozostałych trzech ofiar, w tym kobiety, rozległe urazy głowy połączone z wielomiejscowym, głębokim zranieniem mózgu – powiedziała w czwartek rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce Elżbieta Edyta Łukasiewicz.

Rzecznik przekazała, że w środę została przeprowadzona sekcja zwłok czterech ofiar katastrofy w Chrcynnie. – Wstępne informacje przekazał biegły patomorfolog. Bezpośrednią przyczyną zgonu jednego z mężczyzn był rozległy uraz klatki piersiowej połączony z krwotokiem. Natomiast przyczyną zgonów pozostałych trzech ofiar, w tym kobiety, były rozległe urazy głowy połączone z wielomiejscowym, głębokim zranieniem mózgu – powiedziała.

Zaznaczyła, że sekcja zwłok szóstej ofiary – mężczyzny, który zmarł w środę wieczorem w Szpitalu Bródnowskim, zaplanowana została na piątek. Przeprowadzona we wtorek sekcja zwłok piątej ofiary – pilota wykazała, że przyczyną jego śmierci był uraz głowy oraz stłuczenie płuc.

W wyniku poniedziałkowej katastrofy samolotu pasażerskiego na lotnisku w Chrcynnie zginęło sześć osób, w tym pięć zginęło na miejscu. Wszystkie były związane z lotnictwem i społecznością Aeroklubu Warszawskiego. Rannych jest 7 osób.

źródło: PAP
Foto: Piotr Mostowiec

 

Katastrofa lotnicza w Chrcynnie koło Nasielska

Nie żyje szósta ofiara katastrofy w Chrcynnie

Załoba na terenie gminy Nasielsk

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.