Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Siennica: Tragiczny wypadek samochodowy. Nie żyje 15-latka

W piątek (19.04) chwilę przed godziną 12 w Siennicy gm. Nasielsk na ulicy Akacjowej, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Fiat i Opel. Cztery osoby zostały zakleszczone w pojazdach. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Warszawy.

Kierująca samochodem Fiat Bravo 19-letnia mieszkanka powiatu nowodworskiego, zderzyła się z 45-letnią kierującą Oplem Astrą. W obu pojazdach byli również pasażerowie. Łącznie 4 osoby zostały zakleszczone i dostęp do nich musieli wykonać strażacy. Niestety w wyniku obrażeń 15-letnia pasażerka Fiata Bravo, poniosła śmierć.

Na miejscu wypadku wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. – Załoga Ratownika 12 przetransportowała do szpitala 19-latkę. Pacjenta była wydolna krążeniowo i oddechowo jednak doznała urazów wielomiejscowych. Najbardziej uszkodzoną miała miednicę. Śmigłowcem przetransportowana została do jednego z warszawskich szpitali – mówi naszej redakcji Kinga Czerwińska z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Kierująca Oplem 45-letnia kobieta oraz 24-letni pasażer, zostali również karetkami przewiezieni do szpitala.

Policjanci ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.