Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Śmiertelne potrącenie pieszego na DK7 między Palmirami a Łomną Las

W środę (20.03) chwilę przed godziną 19 na DK7 w Palmirach gm. Czosnów, na pasie w kierunku Warszawy, doszło do potrącenia człowieka przechodzącego przez jezdnię. Na miejsce zadysponowano służby ratunkowe w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety godzinna walka o życie nie przyniosła rezultatu.

Na miejsce zdarzenia przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Warszawy. Po godzinnej reanimacji, nie udało się przywrócić funkcji życiowych u potrąconego mężczyzny. Ruch na DK7 zarówno w kierunku Łomianek jak i Czosnowa jest zablokowany.

Chwilę przed godziną 19 otrzymaliśmy zgłoszenie o potrąceniu pieszego na DK7 w Palmirach. Na miejscu czynności wykonują policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz technik kryminalistyki oraz grupa dochodzeniowo – śledcza. Niestety pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny – informuje podkom. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.