Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Spotkanie policjantów z przedstawicielami szkół

Policjanci nowodworskiej komendy zorganizowali spotkanie edukacyjne dla dyrektorów i pedagogów szkół średnich z terenu powiatu nowodworskiego. Przybyłych gości powitał młodszy inspektor Marcin Stypiński – I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Prelekcję przeprowadzili podinsp. Marcin Zimoń i podinsp. Karolina Makos z Wydziału Prewencji Komendy Stołecznej Policji.

28 kwietnia 2022 r. o godz. 10:00, w Nowodworskim Ośrodku Kultury odbyło się kolejne w tym miesiącu spotkanie, dotyczące problematyki młodzieży ze szkół ponadpodstawowych powiatu nowodworskiego.

Przybyłych gości powitał I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim mł. insp. Marcin Stypiński. Uczestniczyli w nim zaproszeni funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Stołecznej Policji podinsp. Marcin Zimoń i podinsp. Karolina Makos, Naczelnik Wydziału Prewencji podkom. Wiesław Michałowski, Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta, Wicestarosta Nowodworski Paweł Calak oraz przedstawiciele placówek oświatowych z terenu powiatu nowodworskiego.

Podinspektor Marcin Zimoń, Koordynator Zespołu do Spraw Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii i podinsp. Karoliny Makos zajmująca się w Komendzie Stołecznej Policji problematyką nieletnich i patologii, przedstawili niezwykle ciekawą i trafiającą do odbiorców pogadankę. Głównym jej tematem było przeciwdziałanie demoralizacji i przestępczości nieletnich, jak również patologiom społecznym oraz negatywnym zjawiskom występującym wśród młodzieży.

Podczas dyskusji, która wywiązała się po zakończeniu prezentacji multimedialnej poruszono zagadnienia, dotyczące wspólnie podejmowanych przez policjantów i pedagogów działań, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa nieletnim i przeciwdziałanie patologiom wśród młodzieży.

Na zakończenie Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim podkom. Wiesław Michałowski podziękował przybyłym gościom za udział w spotkaniu, którego głównym celem jest wspólne przeciwdziałanie demoralizacji oraz przestępczości wśród młodzieży z powiatu nowodworskiego.

asp. sztab. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.