Strubiny: Pościg za 21-latkiem bez uprawnień do kierowania autem

Policjanci nowodworskiego Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 21-letniego mieszkańca Warszawy. Funkcjonariusze podjęli pościg za kierowcą opla, który zaczął uciekać podczas zatrzymania do kontroli. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach, okazało się że mężczyzna nie ma uprawnień do prowadzenia pojazdu. Teraz sprawą kierowcy zajmą się nowodworscy śledczy.

Wczoraj (15.04) po 7.00 na drodze nr 7 w miejscowości Strubiny w gm. Zakroczym, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego dokonali pomiaru prędkości kierowcy opla astry. Mężczyzna jechał 144 km/h w miejscu z ograniczeniem do 70km/h. Funkcjonariusze przystąpili do zatrzymania pędzącego auta.

Kierowca wyhamował po ok. 70 m. Kiedy mundurowi zbliżali się do auta, ten raptownie ruszył i zaczął uciekać. Po kilkukilometrowym pościgu, gdzie mężczyzna z dużą prędkością łamał kolejne przepisy ruchu drogowego, został zatrzymany,

21-latek po sprawdzeniu w policyjnych bazach, nie miał uprawnień do kierowania pojazdem. Teraz odpowie za swoje bezmyślne zachowanie. Sprawą kierowcy zajmą się śledczy z nowodworskiej komendy.

KPP Nowy Dwór Maz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.