W środę (25.08) chwilę przed godziną 11 na DK7 na 328 kilometrze w kierunku Warszawy w miejscowości Strubiny gm. Zakroczym doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Volkswagen i samochodu dostawczego Iveco. Na miejscu pracowały służby ratunkowe oraz policjanci z nowodworskiej drogówki.

– Kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen 65-letni mieszkaniec powiatu działdowskiego, jadąc krajową siódemką od Płońska w kierunku Warszawy, zatrzymał się przed sygnalizacją świetlną w miejscowości Strubiny. Jadący za nim samochód dostawczy Iveco za kierownicą którego siedział 60-letni mieszkaniec powiatu płońskiego, uderzył w tył stojącego na czerwonym świetle pojazdu – informuje naszą redakcję asp. sztab. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Na miejscu interweniowały zastępy Straży Pożarnej z Nowego Dworu Mazowieckiego i Trębek Nowych oraz zespoły Ratownictwa Medycznego. 3 osoby zostały przebadane przez medyków i pozostały na miejscu zdarzenia.

W miejscu zdarzenia pracowały dwie załogi nowodworskiego Wydziału Ruchu Drogowego. Na czas akcji służb ruch na DK7 w kierunku Warszawy został zamknięty a objazd wyznaczono drogą serwisową.

Ostatecznie 60-letni mieszkaniec powiatu płońskiego, został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji drogowej.

Zobacz również