Strubiny: Zderzenie dwóch pojazdów

W środę (25.08) chwilę przed godziną 11 na DK7 na 328 kilometrze w kierunku Warszawy w miejscowości Strubiny gm. Zakroczym doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Volkswagen i samochodu dostawczego Iveco. Na miejscu pracowały służby ratunkowe oraz policjanci z nowodworskiej drogówki.

– Kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen 65-letni mieszkaniec powiatu działdowskiego, jadąc krajową siódemką od Płońska w kierunku Warszawy, zatrzymał się przed sygnalizacją świetlną w miejscowości Strubiny. Jadący za nim samochód dostawczy Iveco za kierownicą którego siedział 60-letni mieszkaniec powiatu płońskiego, uderzył w tył stojącego na czerwonym świetle pojazdu – informuje naszą redakcję asp. sztab. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Na miejscu interweniowały zastępy Straży Pożarnej z Nowego Dworu Mazowieckiego i Trębek Nowych oraz zespoły Ratownictwa Medycznego. 3 osoby zostały przebadane przez medyków i pozostały na miejscu zdarzenia.

W miejscu zdarzenia pracowały dwie załogi nowodworskiego Wydziału Ruchu Drogowego. Na czas akcji służb ruch na DK7 w kierunku Warszawy został zamknięty a objazd wyznaczono drogą serwisową.

Ostatecznie 60-letni mieszkaniec powiatu płońskiego, został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji drogowej.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.