Cybulice Małe: Pożegnanie lata i piknik charytatywny dla Seweryna

21 sierpnia br. w Cybulicach Małych odbyło się Pożegnanie Lata połączone z Piknikiem Charytatywnym dla Seweryna. Podczas imprezy zbierano pieniądze na ortezy i turnus rehabilitacyjny dla naszego małego bohatera. Mieszkańcy Cybulic Małych i okolic pokazali wielkie serca podczas sobotniego Pikniku udało się uzbierać kwotę 11,299 zł.

Wydarzenie rozpoczęło się punktualnie o godz. 14:00. Zebranych gości i mieszkańców przywitało Stowarzyszenie Przyjaciół Sportu i Rekreacji „Szybka Piłka”w Cybulicach Małych, które zachęcało do jak największej hojności. Chętnych do wsparcia chłopca nie brakowało.
Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Na zebranych mieszkańców czekały m.in. zabawy i animacje dla dzieci, malowanie buziek, warkoczyki, dmuchany zamek i jazda na kucach. Każdy mógł także kupić popcorn, watę cukrową, kiełbaski z grilla, grochówkę oraz pyszne domowe ciasta przygotowane przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Kazunia Polskiego. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, w której do wygrania była nagroda niespodzianka ufundowana przez Wójta Gminy Czosnów Antoniego Kręźlewicza oraz dwie nagrody ufundowane przez sponsorów.
Kulminacyjnym momentem wydarzenia była licytacja, która wystartowała o godz 17:00. Uczestnicy niedzielnego pikniku wylicytowali między innymi zestawy kosmetyków Bandi, lunetę, liczne vouchery do restauracji, salonów fryzjerskich, kosmetycznych i warsztatów samochodowych. Piknik zakończył się występem zespołu Dj Lukas oraz lokalnego zespołu Cover. Zabawa przy dobrej muzyce trwała do późnych godzin wieczornych.

Chcielibyśmy bardzo podziękować Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wspaniałego wydarzenia.

Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół i Rekreacji „Szybka Piłka” w Cybulicach Małych.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.