Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Kino Plenerowe w Cybulicach Małych

W piątek (3.08) w Cybulicach Małych odbył się pierwszy seans kina plenerowego, zaplanowany w ramach projektu „Akustycznie i filmowo”, na który Biblioteka w Czosnowie pozyskała środki unijne za pośrednictwem Stowarzyszenie „Między Wisłą a Kampinosem”.

Wyświetlono film animowany pt. „Manu, bądź sobą!”, który opowiada historię jerzyka wychowanego przez mewy. Mały ptaszek od zawsze czuje się inny, wyobcowany. Poruszony w filmie problem „inności”, przedstawiony zostaje w zrozumiałej dla dzieci formie. Manu udowadnia, że może istnieć porozumienie między podziałami, że choć jesteśmy różni, możemy zjednoczyć się wobec wspólnego celu i tylko razem osiągnąć więcej.

Dziękujemy znakomitej publiczności za liczne przybycie i, mamy nadzieję, że miło spędziliście czas. Kino pod chmurką, leżaki, popcorn… Cóż trzeba więcej, żeby sprawić frajdę najmłodszym?

Anna Maliszewska
Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Czosnowie
fot. Leszek Giziński

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.