Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Taras wypoczynkowy i nowa restauracja na lotnisku

Na terenie Portu Lotniczego Warszawa/Modlin, najszybciej rozwijającego się lotniska w Polsce, powstanie nowy obiekt gastronomiczny z tarasem wypoczynkowym. Już tej jesieni pasażerowie będą mogli skorzystać z oferty restauracji, kawiarni i baru, a najmłodsi podróżni – z placu zabaw na świeżym powietrzu.

W ubiegłym roku przed terminalem pasażerskim, lotnisko w Modlinie uruchomiło sezonowy ogródek gastronomiczny Food Truck – Corner Dog. Tej wiosny powrócił on w nieco zmienionej formie. Na podstawie sugestii pasażerów ulepszono m. in. zadaszenie i zadbano o wyższej jakości wyposażenie. Jest to pierwsze tego typu miejsce w Polsce i jedno z nielicznych w Europie, gdzie pasażerowie mogą oczekiwać na swój lot w barze na świeżym powietrzu. W ofercie lokalu znajdują się hamburgery, hot-dogi, dania z grilla, m. in. kiełbasa, kaszanka i karkówka, a nawet swojski chleb ze smalcem.

Ogromna popularność ogródka sezonowego skłoniła Zarząd portu do otwarcia całorocznego obiektu tego typu. Na bazie tego pomysłu, na początku kwietnia br. ogłoszony został konkurs ofert.

Naszym priorytetem jest komfort wszystkich pasażerów, dlatego każdego dnia wsłuchujemy się w ich oczekiwania i wdrażamy pomysły, które podnoszą poziom ich obsługi oraz sprawiają, że jesteśmy miejscem lubianym, do którego chętnie się wraca. W tym roku zdecydowaliśmy się na udostępnienie kolejnej, jeszcze większej i wygodniejszej powierzchni pod gastronomię. Nowy, całoroczny, 2-poziomowy obiekt o powierzchni 300 m² swoim stylem architektonicznym będzie nawiązywał do terminala pasażerskiego – mówi Piotr Okienczyc, Prezes Portu. Wnętrze podzielone będzie na część restauracyjną, barową i kawiarnianą oraz plac zabaw dla najmłodszych gości. „Zanurzony” w bryle taras górny będzie chronił od wiatru, a estetyczne parasole zapewnią osłonę zarówno przed silnym słońcem jak i deszczem – dodaje Piotr Okienczyc.

Do czasu uruchomienia nowej restauracji pasażerowie mogą korzystać z ogródka letniego Food Truck – Corner Dog, zlokalizowanego blisko wejścia do terminala. 

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.