Uderzył samochodem w słup mając 2 promile

Dzisiaj w nocy, około godziny 1.00 na ul. Bohaterów Modlina w Nowym Dworze Mazowieckim doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierującego. 27-letni kierujący osobowym fordem, prawdopodobnie na łuku drogi nie opanował pojazdu i uderzył w znak a potem w słup energetyczny. Niestety mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile. 

Dzisiaj około godziny 1.00 policjanci z nowodworskiej drogówki zostali wezwani do zdarzenia drogowego, które miało miejsce na ul. Bohaterów Modlina. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący osobowym fordem jadąc w kierunku ul. Paderewskiego, na łuku drogi pojechał na wprost i uderzył najpierw w znak, a potem w słup energetyczny. W wyniku zdarzenia 27-letni kierowca doznał ogólnych obrażeń i został przewieziony do szpitala. Niestety mężczyzna po przebadaniu alkomatem miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Teraz 27-letni Michał K., mieszkaniec naszego powiatu, prawdopodobnie usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości, za co może mu grozić do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału nowodworskiej drogówki nadal apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę na drogach oraz stosowanie się do hasła „JADĘ NIE PIJĘ!”. Pośpiech, roztargnienie oraz nieodpowiedzialność mogą doprowadzić do utraty zdrowia, a nawet życia.

KPP Nowy Dwór Maz

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.