Uderzył w drzewo i uciekł

W środę (22.04) o godzinie 14:35 straż pożarna w Nowym Dworze Mazowieckim, otrzymała zgłoszenie o wypadku samochodowym w miejscowości Wymysły gm. Pomiechówek. Na miejsce wysłano 3 zastępy ratowniczo – gaśnicze oraz policję. Kierujący po uderzeniu w drzewo zbiegł z miejsca zdarzenia w kierunku pobliskiego lasu. Pierwsi na miejsce przybyli strażacy z Wojskowej Straży Pożarnej w Pomiechówku. Na miejscu zastano rozbity na drzewie samochód osobowy marki BMW. Kierujący według relacji świadków zbiegł z miejsca zdarzenia do pobliskiego lasu.

Policjanci przystąpili do ustalania okoliczności zdarzenia oraz kierującego samochodem marki BMW, którym okazał się 23 letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego. W trakcie badania na zawartośc alkoholu w wydychanym powietrzu – mężczyzna miał prawie promil – mówi mł. asp. Szymon Koźniewski – rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Jak dodaje rzecznik – policjanci wyjaśniają okoliczności całego zajścia.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.