Uwaga! Podszywają sie pod pomoc dla chorego Filipka!

W Nowym Dworze Mazowieckim działa Społeczny Komitet na Rzecz Pozyskiwania Środków Pieniężnych dla Małoletnich Nieuleczalnie Chorych Dzieci z Miasta Nowy Dwór Mazowiecki. W tym roku komitet zbiera środki finansowe dla nieuleczalnie chorego 3 letniego Filipka Ulańskiego z Modlina Twierdzy.

Niestety do Urzędu Miejskiego, docierają informacje, że do prywatnych osób dzwonią nieznani ludzie, którzy powołują się na burmistrza i zbierają datki na chore dzieci.

Czytelniku pamiętaj! W imieniu komitetu upoważniona jest tylko pani Małgorzata Wójcik z nowodworskiej straży miejskiej, która nie dzwoni po prywatnych osobach, czy też nie zbiera pieniędzy po domach. Zbiórki odbywają się jedynie do specjalnie oznaczonych i zabezpieczonych skarbonek, podczas imprez masowych. Jedna ze skarbonek ustawiona jest również na parterze Urzędu Miejskiego.

Apelujemy o ostrożności i sprawdzanie wszystkich takich niepokojących sygnałów. W razie wątpliwości prosimy o telefon z koordynatem zbiórki pod numerem telefonu 530-347-626 (Małgorzata Wójcik).

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.