Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

W nocy Toyotą wjechał w barierki

W czwartek (15.02) chwile przed godziną 4:30 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o zdarzeniu na ulicy Warszawskiej w Nowym Dworze Mazowieckim. Świadkowie zgłosili, że kierujący Toyotą uderzył w barierki. Na miejsce udały się służby ratunkowe.

Jak informuje nowodworska Policja – 37-letni mieszkaniec powiatu legionowskiego, niedostosował prędkości do warunków na drodze i zjechał na barierki, uszkadzając około 15 metrów. Policjanci nałożyli na kierującego mandat karny oraz zatrzymali dowód rejestracyjny z powodu uszkodzenia pojazdu – przekazała podkom. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Na miejscu pracowały zastępy z JRG i OSP Nowy Dwór Mazowiecki oraz Policja.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.