Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

We wtorek blokada DK7 koło lotniska

We wtorek (27.02) ponownie dojdzie do strajku rolników. Tym razem zablokowana zostanie DK7 koło węzła Modlin – Lotnisko. Utrudnienia będą trwały cały dzień. Również w sąsiednim powiecie zapowiedziane zostały blokady rond w Dębe i Zegrzu. Kierowców w tym dniu czeka drogowy armagedon.

Rolnicy protestują przeciwko unijnemu Zielonemu Ładowi i zmianom we Wspólnej Polityce Rolnej. Chodzi m.in. o tempo dochodzenia do ambitnych celów klimatycznych w UE. Wtorkowy straj zaplanowany został o godzin nocnych do późnego wieczora.

Rolnicy w regionie zablokują DK7 w rejonie lotniska oraz ronda w Dębe i Zegrzu. Tym samym poza DK7 zablokowane zostaną DK61 i 62.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.