Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Dwa lata pomocy dla obywateli Ukrainy

Dwa lata temu Rosja zaatakowała Ukrainę. Od samego początku władze miast, gmin i powiatów na terenie całego kraju, okazały pomoc uchodźcom uciekającym przed wojną.

Na terenie osiedla Modlin Twierdza w Nowym Dworze Mazowieckim, dzięki współpracy z Grupą Konkret na obiektach koszarowca oraz w Royal Hotelu zamieszkało ponad 100 osób. Na szczęście sytuacja pozwoliła im na usamodzielnienie się nie tylko na terenie miasta. Część z osób wyjechałą do rodziny. Obecnie jak informuje dyrektor obiektów Sebastian Sosiński na terenie naszego obiektu Modlin Palace przebywa 20 osób w większości to kobiety i dzieci. Cały czas jesteśmy gotowi na przyjęcie kolejnych potrzebujących osób, uciekających przed wojną.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.