Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Został obudzony, gdy smacznie spał w…. cudzym aucie

20 lutego br. tuż przed godziną 1 w nocy, operator monitoringu w Łomiankach dostrzegł mężczyznę, którego niecodzienne zachowanie wzbudziło podejrzenie możliwości podjęcia próby kradzieży auta.

Obserwowany podchodził do samochodów zaparkowanych wzdłuż ulicy sprawdzając czy są otwarte. Trzecia próba okazała się trafna – podejrzany otworzył tylne drzwi pojazdu po czym wszedł do środka i…. zasnął. Zaskoczonego mężczyznę obudził powiadomiony przez operatora monitoringu patrol policji, który na miejscu prowadził dalsze czynności.

Wszystkich posiadaczy samochodów zachęcamy do sprawdzania, czy na pewno są zamknięte – to podstawowe zabezpieczenie przed kradzieżą, czy wandalizmem.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.