Wypadek w Czosnowie na DK7. Cztery osoby poszkodowane

W czwartek (1.02) przed godziną 10 na DK7 w Czosnowie w rejonie skrzyżowania z sygnalizacją świetlną, doszło do zderzenia czterech pojazdów. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Osobom poszkodowanym udzielana jest pomoc medyczna. Ruch na DK7 w kierunku Gdańska jest zablokowany.

Na miejscu pracują zastępy Straży Pożarnej oraz zespoły Ratownictwa Medycznego i Policja. Osobom poszkodowanym udzielana jest pomoc medyczna.

Aktualizacja 10:45
Cdztery osoby poszkodowane w zdarzeniu zostały odwiezione karetkami Ratownictwa Medycznego do najbliższych szpitali. Ruch w kierunku Gdańska jest zablokowany.

Aktualizacja 11:40
Jak informuje nowodworska Policja do zdarzenia doszło o godzinie 9:50 na DK7. W zdarzeniu udział biorą samochody marki Fiat, Skoda, Dacia Volksawagen. Na miejscu pracują policjanci z nowodworskiego Wydziału Ruchu Drogowego. Utrudnienia potrwają jeszcze jakiś czas. Zorganizowano objazdy przez Czosnów i Dobrzyń.

Materiał aktualizowany na bieżąco 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.