Wyskoczył przez okno, kiedy do drzwi zapukała policja

W tym tygodniu modlińscy funkcjonariusze namierzyli mężczyznę poszukiwanego nakazem doprowadzenia. Kiedy funkcjonariusze próbowali go zatrzymać, ten zdecydował się na ucieczkę, skacząc przez okno. Po pościgu 34-latek został przez policjantów zatrzymany. Decyzją Sądu Rejonowego w Nowym Dworze Mazowieckim poszukiwany w zakładzie karnym spędzi 3 lata.

24 stycznia 2024 r. po południu, mundurowi z Posterunku Policji w Modlinie uzyskali informację, gdzie może przebywać uchylający się od odpowiedzialności karnej 34-latek. Chwilę później postanowili złożyć mu wizytę w miejscu jego zamieszkania, na terenie Modlina Twierdzy. W momencie kiedy funkcjonariusze chcieli dostać się do wnętrza lokalu, poszukiwany podjął próbę ucieczki przez okno. Kiedy jednak na zewnątrz 34- latek zobaczył policjantów, schował się do środka.

Domownicy próbowali w tym czasie wmówić funkcjonariuszom, że nie mogą otworzyć drzwi mieszkania, ponieważ zostali zamknięci od zewnątrz i nie posiadają klucza. Gdy poszukiwany usłyszał, że mundurowi nie odpuszczają, podjął kolejną próbę ucieczki. To jednak nie umknęło uwadze policjantów, którzy ruszyli w pościg za poszukiwanym. Po kilkuset metrach nowodworzanin znalazł się w rękach policjantów, a później w policyjnym radiowozie.

Zatrzymany mężczyzna, decyzją Sądu Rejonowego w Nowym Dworze Mazowieckim, trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi 3 lata.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.