Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Zaginął Grzegorz Wronka

Wydział kryminalny KPP w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzi poszukiwania 29-letniego Grzegorza Wronki, który zaginął 02 marca br. Mężczyzna ostatni raz kontaktował się z rodziną w dniu zaginięcia około godz. 17.00. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod numerem telefonu 22 775 22 01-04 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

02 marca około godziny 17.00 prawdopodobnie opuścił miejsce zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną 29-letni Grzegorz Wronka.

Rysopis zaginionnego: wzrost 175 cm, waga około76 kg, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie-ciemne, oczy niebieskie. Męzcyzna posiada znaki szczególne w postaci tatuaży na prawym przedramieniu i prawej łydce.

W chwili zaginięcia prawdopodobnie ubrany był: spodnie niebieskie typu 'jeans’, krótka kurtka ortalionowa czarna, czapka wełaniana czarna z czerwonym paskiem, buty wiązane zamszowe ciemne.

Każdy, kto posiada informacje o aktualnym miejscu pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z nowodworską policją, bądź z najbliższą jednostką na terenie całego kraju.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.