Zakroczym: Andrzej Gorczyński nowym Sekretarzem Gminy

We wtorek (26.01) Urząd Gminy w Zakroczymiu poinformował o dokonaniu wyboru na stanowisko Sekretarza Gminy. Odchodzącą na emeryturę Krystynę Kaczor, zastąpi obecny doradca burmistrza Artura Ciecierskiego – dr Andrzej Gorczyński. 

Kandydat spełnił wszystkie wymagania określone w naborze.

Wykazał się niezbędną i merytoryczną wiedzą w zakresie regulacji prawnych dotyczących ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o pracownikach samorządowych, ustawy kodeks postępowania administracyjnego, ustawy o finansach publicznych, ustawy o ochronie danych osobowych. Ponadto, Pan Andrzej Gorczyński legitymuje się wykształceniem wyższym doktorskim ekonomicznym, w tym w zakresie zarządzania oraz posiada dodatkowe wykształcenie w zakresie administracji. Poza tym, kandydat wykazał się znajomością struktury urzędu oraz jednostek organizacyjnych, a jego doświadczenie w pełnieniu funkcji kierowniczych i zarządzaniu zasobami ludzkimi stanowi podstawę prawidłowej realizacji zadań na stanowisku sekretarza gminy.

Czytamy w uzasadnieniu wyniku naboru.

Jak poinformował na gorąco naszą redakcję burmistrz Artur Ciecierskirezygnuję ze stanowiska doradcy w Urzędzie Gminy w Zakroczymiu. 

MK

 

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.