Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Zakroczym: Burmistrz zaprasza na 950lecie miasta

Z ogromną dumą przychodzi mi pełnić funkcję Burmistrza Zakroczymia w bardzo ważnym dla naszego Miasta momencie. Obchodzimy właśnie symboliczną 950 rocznicę jego istnienia, bowiem pierwsza wzmianka o Zakroczymiu jako grodzie i osadzie pochodzi z 1065 roku

Pragnę, aby uroczystości związane z obchodami odbyły się w pięknej i godnej oprawie, podobnie jak te, jakie miały miejsce przed pięćdziesięcioma laty, które pozostawiły po sobie materialne ślady w postaci zdjęć i pamiątek, niech i ten jubileusz pozostanie w pamięci i sercach wszystkich mieszkańców i zaproszonych gości.

Uważam, że dbając o nowoczesną wizję rozwoju naszego Miasta, nie mogę zapominać o tradycji i przeszłości; historii, z której jako Zakroczymianie możemy być dumni. Wierzę, że pamięć o niej, wyrażona naszym udziałem w obchodach rocznicowych wzmocni w nas wszystkich poczucie tożsamości i jedności oraz, że udział ten będzie naszym wspólnym, pięknym i inspirującym przeżyciem. W tych dniach otacza Zakroczym wiele dobrych myśli życzliwych mu osób, płynie do nas wiele ciepłych życzeń. Osobiście również życzę naszemu Miastu, a tym samym Państwu, wspaniałej przyszłości oraz sukcesów w realizacji planów i zamierzeń dotyczących jego rozwoju. Niech pięknieje, staje się coraz bardziej nowoczesne i przyjazne mieszkańcom! Jako Burmistrz będę o to nieustannie zabiegał, bowiem Zakroczym jest dla mnie ważny i bliski mojemu sercu.

Z wyrazami szacunku

Artur Ciecierski
Burmistrz Zakroczymia

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.