Zakroczym: Groźna kolizja na DK7

W czwartek (2.07) w Zakroczymiu chwilę po godzinie 11 gdy na DK7 w kierunku Gdańska doszło do pożaru autobusu. Na pasie w kierunku Warszawy doszło zaś do groźnie wyglądającej kolizji dwóch pojazdów. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

W czwartek (2.07)  w Zakroczymiu chwilę po godzinie 11 gdy na DK7 w kierunku Gdańska doszło do pożaru autobusu. Na pasie w kierunku Warszawy doszło zaś do groźnie wyglądającej kolizji dwóch pojazdów. Na szczęście nic nikomu się nie stało. 

Kierujący Citroenem 26-letni mieszkaniec Ciechanowa najechał na tył poprzedzającego go Opla, którym kierował 44-letni mieszkaniec gm. Czosnów. Powodem najechania było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze – mówi st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Na miejsce przyjechali policjanci oraz strażacy i zespół ratownictwa medycznego. Na szczęście nikt nie wymagał interwencji medycznej. Policjanci ustalili przebieg zdarzenia i ukarali mandatem 26-latka. Obaj kierujący byli trzeźwi.