Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Zakroczym: Kupił kradzione rzeźby

Policjanci z Zakroczymia zatrzymali 29-letniego mieszkańca gminy, który podejrzany jest o paserstwo nieumyślne. Mężczyzna od nieznanych mu osób kupił skradzione wcześniej rzeźby. Mundurowi zabezpieczyli przedmioty, które wrócą do właściciela, a 29-latek usłyszał zarzut. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
10 czerwca tego roku w jednej z miejscowości na terenie powiatu płońskiego, nieznani sprawcy dokonali kradzieży rzeźbionych w drewnie postaci ludzkich. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 3000 zł.

W toku podjętych czynności, policjanci z posterunku w Zakroczymiu ustalili, gdzie znajdują się skradzione przedmioty. Rzeźby zostały zabezpieczone, a właściciel posesji, na której się one znajdowały zatrzymany do wyjaśnienia. 29-letni mężczyzna po złożeniu wyjaśnień usłyszał zarzut paserstwa nieumyślnego i dobrowolnie poddał się karze.

KPP Nowy Dwór Maz
6-115236

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.