Zakroczym: Mieszkanka pilnie potrzebuje krwi!

Mieszkanka Zakroczymia Agnieszka Ciecierska w środę (22.06) została ranna w wyniku zderzenia samochodów na krajowej siódemce w miejscowości Przyborowice koło Płońska. W wypadku rannych zostało 5 osób. Najciężej ranna została właśnie zakroczymianka. Do szpitala w Warszawie przetransportowano ją śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Po 9 godzinnej operacji, Agnieszka powoli wraca do zdrowia.

Kierujący mazdą również śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Płocku. 3 pozostałe osoby biorące udział w zdarzeniu, zostały przewiezione do szpitala w Płońsku. Z nieoficjalnych informacji na skrzyżowaniu gdzie doszło do zderzenia od kilku dni nie działała sygnalizacja świetlna.

Jak dowiedziała się nasza redakcja – kierujący samochodem marki skoda jadąc od strony Warszawy na skrzyżowaniu skręcił w lewo, nie ustępując pierwszeństwa prawidłowo jadącej maździe.

Prywatnie Agnieszka jest siostrą burmistrza Gminy Zakroczym Artura Ciecierskiego, który prosi wszystkich chętnych o pomoc. Każdy kto chciałby pomóc, może oddać krew w dowolnym punkcie krwiodawstwa (najlepiej w Szpitalu Bródnowskim) i podać dane Agnieszka Ciecierska – Szpital Bródnowski. Oddając najcenniejszy dar życia możemy pomóc bliźniemu, który jest w potrzebie. Nie jest wymaga ta sama grupa krwi co osoby dla której oddaje się. Bank krwi wymieni oddaną krew na tą która jest potrzebna pacjentowi.

oddaj_krew1

One thought on “Zakroczym: Mieszkanka pilnie potrzebuje krwi!

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.