Zakroczym: Podpalono samochód policjanta?

We wtorek (19.07) chwilę po północy, straż pożarna odebrała zgłoszenie o pożarze samochodu na parkingu posterunku policji w Zakroczymiu przy ulicy Warszawskiej. Do gaszenia pożaru udał się zastęp z JRG Nowy Dwór Mazowiecki.

Po przybyciu na miejsce zastępu gaśniczego, zastano rozwinięty pożar samochodu osobowego. Ogniem zajęty był cały pojazd. Natychmiast przystąpiono do podania w natarciu prądu piany gaśniczej oraz wody. Po stłumieniu płomieni a w dalszej części ugaszeniu, strażacy zakończyli swoje działania i wrócili do koszar. W skutek pożaru uszkodzony został kawałek elewacji oraz pokrycia dachowego budynku posterunku.

Na miejsce przybyli policjanci z posterunku w Zakroczymiu oraz z KPP Nowy Dwór Mazowiecki. Jak ustaliła nasza redakcja, samochód należał do jednego z policjantów pełniących służbę w zakroczymskiej policji. Pojazd po ugaszeniu został zabezpieczony. Policjanci będą ustalać sprawcę podpalenia. W tym celu zabezpieczono nagrania z monitoringu na terenie miasta.

Udział w akcji:
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
ZZ601 – KP Zakroczym

MK

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.