Zakroczym: Trzy osoby z narkotykami ujawnione przez miejscowych policjantów

W tym tygodniu funkcjonariusze z Posterunku Policji w Zakroczymiu zatrzymali trzech mężczyzn posiadających przy sobie środki odurzające. Teraz każdemu z nich grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek o godz. 11:00 zakroczymscy funkcjonariusze na ul. Gdańskiej podjęli legitymowanie wobec 37- letniego nowodworzanina. Mężczyzna podczas interwencji zachowywał się nerwowo. Powodem niespokojnego zachowania się 37- latka były jak się okazało narkotyki, które przy sobie posiadał. Policjanci ujawnili w odzieży mężczyzny torebkę foliową z zapięciem strunowym, a w niej biały proszek. Użyty narkotester wskazał, że to amfetamina. Mężczyzna został przez funkcjonariuszy zatrzymany i przewieziony do nowodworskiej komendy policji.

Tego samego dnia po godzinie 16-ej mundurowi z Posterunku Policji w Zakroczymiu podjęli na ul. BWTZ interwencję wobec siedzącego w audi mężczyzny. 30-latek z Czerwińska nad Wisłą podczas legitymowania był bardzo niespokojny. Policjanci ujawnili w portfelu należącym do mężczyzny 3 torebki foliowe z zapięciem strunowym, a w każdej z nich biały proszek. Tester narkotykowy wskazał na mefedron. 30- latek został przez funkcjonariuszy zatrzymany.

Następnego dnia zakroczymscy policjanci również na ul. BWTZ w Zakroczymiu podjęli kontrolę drogową wobec kierującego vw mężczyzny. Podczas interwencji policjanci ujawnili u 22- letniego foliowe zawiniątko z zawartością suszu roślinnego. Przeprowadzone za pomocą testera narkotykowego badanie wskazało, że jest to marihuana. 22- latek został przewieziony do nowodworskiej komendy, noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

Teraz każdemu z mężczyzn za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia.

st. asp. Joanna Wielocha