Zakroczym: Zderzenie dwóch samochodów na siódemce

W niedzielę (20.06) chwilę po godzinie 10 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęła informacja o zderzeniu dwóch pojazdów na DK7 na wysokości wysypiska śmieci w Zakroczymiu. Na miejsce zadysponowano liczne siły i środki Straży Pożarnej, Policji oraz Ratownictwo Medyczne w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Przybyłe na miejsce służby ratunkowe zastały zderzenie dwóch pojazdów marki Ford i Honda na pasie w kierunku Płońska. Jedna z osób została jeszcze przed przybyciem służb wyjęta z pojazdu i nieprzytomna przekazana medykom. Ostatecznie dwie osoby zostały odwiezione do szpitala a zadysponowany śmigłowiec LPR zawrócony do bazy.

Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Na miejscu działały zastępy JRG Nowy Dwór Mazowiecki, OSP Ratownictwo Wodne, OSP Zakroczym, OSP Trębki Stare.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.