Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Żandarmeria Wojskowa zabezpieczyła miejsce kolizji

W niedzielę (8.10) chwilę przed godziną 10 na patrol z Mazowieckiego Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Warszawie, podczas wykonywania czynności służbowych na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego, najechał na kolizję dwóch pojazdów Ford i BMW na skrzyżowaniu ulic Morawicza i Wojska Polskiego.

Żołnierze natychmiast przystąpili do zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz wstępnego rozpytania uczestników zdarzenia. W wyniku kolizji, nikt nie odniósł obrażeń. Uczestnicy zdarzenia odmówili wezwania zespołu Ratownictwa Medycznego oraz Policji. Mężczyźni sami spisali oświadczenia a pojazdy zostały zabrane przez lawety. Na czas załadunku pojazdów, żandarmii zabezpieczali ruch na drodze – przekazał naszej redakcji major Tomasz Wiktorowicz z Mazowieckiego Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Warszawie.

Kierowcy po spisaniu stosownych oświadczeń usunęli pojazdy z drogi oraz posprzątali rozrzucone kawałki karoserii.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.