Zatrzymany za kradzież torebki

Policjanci z nowodworskiej prewencji zatrzymali 32-letniego Radosława G., mieszkańca naszego powiatu, który podejrzany jest o kradzież torebki. Do zdarzenia doszło w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Nowego Dworu. Mężczyzna prawdopodobnie usłyszy zarzut kradzieży, za co może mu grozić nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj do nowodworskiej komendy zgłosiła się kobieta, która powiedziała, że nieznany mężczyzna ukradł jej torebkę wraz z dokumentami, kartą bankomatową i pieniędzmi. Wszystko działo się w jednym z nowodworskich barów, w którym poszkodowana pracuje.

Policjanci natychmiast przystąpili do wyjaśnienia tego zdarzenia. W trakcie czynności funkcjonariusze prewencji w Modlinie Twierdzy zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi podanemu przez zgłaszającą. Policjanci przystąpili do legitymowania. W trakcie sprawdzania mężczyzny ujawnili przy nim skradzioną torebkę. 32-letni Radosław G. został zatrzymany i trafił do celi. Teraz prawdopodobnie usłyszy zarzut kradzieży, za co grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

 

Komenda Powiatowa Policji Nowy Dwór Maz.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.