Zatrzymany za pobicie

Policjanci z nowodworskiej komendy zatrzymali 24-letniego Andrzeja K., mieszkańca naszego, który podejrzany jest o udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Mężczyzna usłyszał zarzut z art. 159 kk. Prokurator pa analizie akt sprawy zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. 24-latkowi grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

15 lutego tego roku, nowodworska policja została poinformowana o pobiciu 3 osób, które miało miejsce na jednej z ulic w Modlinie Starym. Według ustaleń śledczych do pokrzywdzonych miało podejść 3 nieznanych mężczyzn i przy użyciu prawdopodobnie ostrego narzędzia dokonać pobicia.

W toku czynności dochodzeniowo-śledczych funkcjonariusze ustalili i zatrzymali podejrzanego mężczyznę, który prawdopodobnie brał udział w pobiciu. 24-letni Andrzej K., w rozmowie z policjantami przyznał się do zarzucanego mu przestępstwa. Usłyszał zarzut z art. 159 kk i trafił pod dozór policji. Sprawa ma charakter rozwojowy i śledczy nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

 

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.